3 293 грн

Є в наявності

Код товару: 3242318

Спробуй на 30 днів БЕЗКОШТОВНО!

Залиште ваш телефон і ми розповімо як це зробити

Оплата і доставка
  • Оплата при отриманні
  • Доставка по всій Україні
  • Безготівковий і готівковий розрахунок
  • Рахунок-фактура від ФОП
Гарантії
  • Гарантія 24 місяці
  • Обмін, повернення без проблем
  • Кваліфікована техпідтримка

Кому підійде?

  • Жителям передмістя, які бажають підсилити швидкість роботи вже підключеного 4G Інтернету. За допомогою антени ришітки Double Force 4G 32 дБі це можливо зробити, тому що вона створена за спеціальною технологією, здатна підсилити сигнал до 40 км. Антена є авторською розробкою інженерів Mіr3G і сертифікована згідно останніх стандартів.
  • Сільським жителям, у яких дотепер не було Інтернету, тому що вони проживають у кілька десятків кілометрів від базових станцій оператора. Установивши таку антену, сигнал можна зловити на відстані аж до 40 км. Усе залежить від того, наскільки багато перешкод лежить на шляху сигналу. Але й у випадку наявності перешкод, результати тестування показують, що можна одержати Інтернет там, де звичайно відсутнє покриття. За допомогою антени можна одержати можливість обмінюватися повідомленнями, відправляти пошту, переглядати новини, дивитися фільми в HD якості. Сигнал підсилюється в 3-4 рази за рахунок унікальної технології спайки двох антен по 21 дБі.
  • Дачникам і тим, хто проживає далеко за містом. Якщо Ви бажаєте поліпшити якість Інтернету, щоб з'явилася можливість дивитися фільми онлайн, спілкуватися в мессенджерах і соціальних мережах, а також працювати в різних онлайн додатках, Double Force 32 дБі - те, що Вам необхідно.

Технічні характеристики

Антена Double Force складається із двох антен по 21 дБі кожна. Вони з'єднані між собою за спеціальною технологією міжхвильового трансформатора. У результаті одержуємо двоканальне посилення 31,5 дБі.
Робочі частоти 1700-2170 МГц.
Ефективна на відстані до 30-40 км від базової станції.
Вертикальна поляризація.
Робота з 4G операторами України: Київстар, LifeCell, Vodafone.
Вага в зборі: 1,6 кг.
Працює з модемами і 4G роутерами, які обладнані виходом під антену.

З якими операторами сумісна?

Антенна ришітка Double Force 31,5 дБі є універсальним рішенням для посилення 4G сигналу й може використовуватися для підвищення швидкості Інтернету, усіма операторами. Сумісна в Україні з Київстар, Lіfecell, Vodafone на частотах 1700-2170 МГц.

На яких відстанях від базової станції оператора можна використовувати?

Антена ефективна як в умовах міста, так і за містом. Double Force 31,5 дБі є ефективною навіть на максимальній відстані до 30-40 км від базової станції. Усе залежить від місцевості й перешкод на шляху сигналу у вигляді будинків, лісосмуги, гористого рельєфу й іншого. У результаті тестів з операторами Київстар і Lіfecell можемо говорити про посилення сигналу в 3-4 рази за містом.

Антена виконана з міцних надійних матеріалів, які дозволяють їй тривалий час залишатися у відмінному стані, навіть у різних умовах вулиці.

Конструкція являє собою сполучення двох антен по 21 дБі кожна. У комплекті, при покупці, Ви також одержуєте докладну інструкцію з установки, усе необхідне для монтажу й 10 м кабеля.

Double Force 31,5 Дбі

Як встановлювати?

Головний принцип при установці антени: закріпити на щоглі, якнайвище, висота від землі на якій тестувалася антена - 5 метрів. Обов'язковою вмовою є - відстань між двома антенами повинна дотримуватися 280 мм, упустивши цей момент очікуваного ефекту не буде.

Комплектация Double Force 31,5 Дби комплект

Використовуйте рекомендовані 10 м кабелю при підключенні антени, не перегинайтее, не утворюйте заломи кабелю, максимально розправте. При покупці Ви одержите повний посібник з монтажу й експлуатації Double Force, тому можна не перейматися, якщо на даному етапі не все зрозуміло по встановленню. Відносно кліматичних особливостей, у яких може працювати антена, то корпус обладнання розрахований на роботу в умовах зміни температур, а також снігу й дощу.

При необхідності поставити запитання по монтажу антени Double Force 31,5 дБі, можна по телефону 0 (800) 214 - 854. Наші фахівці допоможуть у підборі й підкажуть варіанти оптимальної експлуатації.

Які гарантії, що ми підключимо Вам Інтернет?

Безкоштовний тест обладнання

Безкоштовний тест обладнання

Можливість спробувати безкоштовно на 30 днів.

Служба підтримки

Служба підтримки

Щоденна технічна підтримка по телефону 0 (800) 214-854 (діє і після закінчення гарантії). Працює в свята і вихідні дні.

Безкоштовний обмін

Безкоштовний обмін

У разі невідповідності будь-якого обладнання вашим вимогам, його можливо повернути або обміняти протягом 30 днів абсолютно безкоштовно.

Виклик майстра

Виклик майстра

Можливість виїзду до Вас додому майстра по підключенню бездротового Інтернету.

Оплата після отримання

Оплата після отримання

Можливість перевірити 3G / 4G обладнання (подивитися відео через Інтернет, завантажити файл(и), заміряти швидкість на test.net.ua) до здійснення оплати.

Оригінальне обладнання

Оригінальне обладнання

Ми надаємо тільки оригінальне і сертифіковане обладнання.

Купівля в розстрочку

Купівля в розстрочку

Можливість оплати замовлення частинами без відсотків.

Гарантія

Гарантія

Гарантійний термін на будь-яке обладнання до 48 місяців.

Инженер
Замов безкоштовну консультацію

Введіть Ваш номер телефону, ми передзвонимо Вам найближчим часом і надамо повну консультацію

Engineer
Вітаю! Вам підібрати інтернет?
Підібрати Інтернет з інженером-консультантом

Щоб вибрати найкращого оператора і обладнання, дайте відповідь, будь ласка, на наступні питання:

В якому населеному пункті Ви хочете користуватися Інтернетом?

Крок 1
Крок 2
Крок 3
Крок 4